Rodzaj złącza:

Długość:

Materiał:

Zestaw:

 

Kable do telefonu

Oryginalne, a zarazem funkcjonalne i niezawodne... Aukey oferuje więcej niż kable do telefonu. Naszym użytkownikom dostarczamy najnowocześniejsze technologie, gwarantujące najwyższe parametry transmisji danych/energii, bezpieczeństwo przesyłu oraz żywotność samego kabla, który zachowuje niezmienione parametry użytkowe i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne przez jeszcze dłuższy czas eksploatacji.

Kable do telefonu Aukey

Kable do telefonu Aukey to:

-        szybka synchronizacja i ładowanie – dzięki zastosowanym technologiom kable Aukey zapewniają jeszcze szybsze ładowanie się nawet najbardziej wymagających urządzeń mobilnych (najlepiej użytkować w połączeniu z ładowarkami sieciowymi i samochodowymi Aukey) oraz znacząco szybszą wymianę danych,

-        żywotność i bezpieczeństwo użytkowania – minimalna żywotność kabli Aukey przekracza 4000 cykli, a w zależności od wybranego modelu kable są dodatkowo wzmacniane oplotem z nylonu lub kevlaru,

-        oryginalny design i uniwersalność – kable do telefonu Aukey są dostępne w różnych kolorach i długościach, dzięki czemu jeszcze lepiej wpisują się w potrzeby i oczekiwania użytkowników; dzięki kolorowym kablom możemy z łatwością spersonalizować naszą ładowarkę zapobiegając pomyłkom zarówno w środowisku pracy, jak i w domu.

 

Dodatkowym elementem, który wyróżnia kable do ładowania telefonu Aukey na tle konkurencji to unikalne złote końcówki. Dzięki nim nasze propozycje są jeszcze bardziej eleganckie i ekskluzywne, także w zakresie użytkowym. Pozłacane końcówki zapobiegają reakcjom z innymi związkami, co przekłada się na jeszcze lepsze parametry ładowania i przesyłu danych.