Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Uchwyty na telefon

Wygodne korzystanie z nawigacji samochodowej w telefonie? A może bezpieczne zarządzanie połączeniami przychodzącymi w trakcie jazdy? Niezależnie od tego, czego oczekujesz od uchwytów na telefony odpowiedzią jest Aukey. Jako znany i ceniony producent akcesoriów do urządzeń mobilnych tworzymy rozwiązania funkcjonalne, które zaskakują swoją prostotą i elegancją.

Jedną z naszych specjalności są uchwyty mocowane do samochodowych kratek nawiewowych. Oferowane rozwiązania są wyposażone w uniwersalny system montażu, który doskonale pasuje zarówno do grubych, jak i cienkich łopatek nawiewu zapewniając stabilność uchwytu podczas jazdy na wszystkich nawierzchniach. To, co wyróżnia nasze systemy, to brak uchwytów bocznych, które zastąpiliśmy magnesami. Dzięki temu telefon możemy szybko odłożyć i zdjąć z uchwytu bez dodatkowych manipulacji.

Dlaczego tak bardzo lubicie uchwyty na telefon Aukey?

Użytkownicy uchwytów na telefon polubili rozwiązania Aukey ze względu na ich elegancki i subtelny wygląd, który idzie w parze z prostotą obsługi i funkcjonalnością. Uchwyt doskonale podtrzyma telefon niezależnie od rozdzielczości wyświetlacza, jednocześnie umożliwiając mocowanie telefonu w pozycji poziomej lub pionowej. Takiej swobody użytkowania nie da nam żaden innych uchwyt samochodowy.

Nie zapominajmy również o trwałości naszych uchwytów do telefonów, które dzięki zastosowaniu tworzyw sztucznych najwyższej jakości zachowują elegancki wygląd przez długi czas eksploatacji. To rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w samochodzie służbowym, jak i pojeździe rodzinnym.