Ilość portów:

Technologia:

Kabel w zestawie:

Rodzaj złącza:

ŁADOWARKI BEZPRZEWODOWE

Firma Aukey dostarcza swoim klientom wysokiej jakości urządzeń, które charakteryzują się nie tylko minimalistycznym designem, solidnym wykonaniem i niezawodnością, ale również komfortem użytkowania. Obok kamer internetowych, hubów USB czy powerbanków, na uwagę szczególną zasługują ładowarki bezprzewodowe Aukey. Wieść niesie, że kto choć raz takiego urządzenia użyje, nie będzie miał już ochoty wracać do standardowego ładowania z użyciem kabli. Właśnie z powodu komfortu, z jakim mamy tu do czynienia.

Ładowarki bezprzewodowe Aukey to urządzenia, które posiadają certyfikat Qi (standard obsługiwany przez Konsorcjum ds. Zasilania bezprzewodowego - WPC). Stawiamy przede wszystkim na prostą obsługę, ale dbamy też o to, by każda z naszych ładowarek bezprzewodowych nie tylko sprawnie uzupełniała urządzenia w potrzebną moc, ale też dbała o ich bezpieczeństwo. Dlatego nasze ładowarki wyposażone zostają w szereg istotnych zabezpieczeń, na przykład przed przegrzaniem, przeładowaniem czy nadmiernym prądem.

Przeglądając naszą ofertę ładowarek bezprzewodowych szybko zauważysz, że są to modele pozbawione zbędnych elementów - stawiamy na minimalizm, bo wiemy, że tylko wówczas nasz sprzęt z łatwością dopasuje się do pozostałego wyposażenia domu, biura czy innego pomieszczenia. Dużą wagę przywiązujemy również do tego, by każda ładowarka bezprzewodowa Aukey była urządzeniem o niewielkich wymiarach i wadze - tak, abyś z łatwością zabrał ją ze sobą w każde miejsce, w którym dodatkowa moc może okazać się potrzebna.

DLACZEGO TAK WIELE OSÓB WYBIERA ŁADOWARKI BEZPRZEWODOWE AUKEY?

Oczywiście nie omieszkaliśmy zapytać o to samych klientów. Jak nietrudno się domyślić, na pierwszym miejscu pojawiła się wygoda użytkowania tego rodzaju sprzętu. Bezprzewodowe ładowanie iPhone’a, smartfona czy słuchawek, bez konieczności szukania kabla, to prawdziwy komfort. Klienci wskazywali ponadto na niezwykłą łatwość obsługi ładowarek bezprzewodowych marki Aukey. I nic dziwnego, bo jedyną rzeczą, jaką użytkownik musi tutaj zrobić, jest umieszczenie wybranego urządzenia na przeznaczonej do ładowania bezprzewodowego powierzchni - sam proces rozpocznie się już automatycznie. Co więcej, zwykle nie ma nawet potrzeby, by wyjmować ładowany sprzęt z etui. Bezpieczeństwo urządzeń, możliwość uzupełniania w moc kilku z nich jednocześnie (opcja dostępna w wybranych modelach), niezawodność oraz umiarkowana cena to kolejne zalety ładowarek bezprzewodowych Aukey, o których wspominali nasi klienci. Sprawdź i przekonaj się sam!