Ilość portów:

Technologia:

Kabel w zestawie:

Rodzaj złącza:

Ładowarki samochodowe

Aukey to znany i ceniony przez użytkowników urządzeń mobilnych producent ładowarek i akcesoriów GSM. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór ładowarek samochodowych o różnych parametrach użytkowych. Dzięki temu ładowarki samochodowe Aukey jeszcze lepiej wpisują się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W asortymencie posiadamy ładowarki samochodowe z pojedynczym wejściem USB, zarówno standardowe, jak i działające w technologii Quick Charge. Technologia Quick Charge umożliwia nawet czterokrotnie szybsze naładowanie urządzenia mobilnego w stosunku do tradycyjnej ładowarki samochodowej. Funkcję tę szczególnie upodobali sobie użytkownicy korzystający z funkcji GPS w telefonie.

Z myślą o kierowcach, którzy rzadko podróżują solo przygotowaliśmy bogatą ofertę ładowarek samochodowych z kilkoma portami USB. Ładowarki samochodowe Aukey umożliwiają jednoczesne ładowanie maksymalnie aż do czterech urządzeń mobilnych – smartfonów, tabletów, netbooków i innych. Część z oferowanych ładowarek dodatkowo wyposażyliśmy w port Port USB-C Power Delivery 2.0, dzięki czemu jeszcze lepiej wpisują się one w oczekiwania użytkowników urządzeń najnowszej generacji.

Za co lubicie ładowarki samochodowe Aukey?

 

Aukey to synonim jakości i funkcjonalności. Użytkownicy wybierający ładowarki samochodowe marki Aukey spodziewają się rozwiązań uniwersalnych i trwałych, i takie właśnie otrzymują. Nasze ładowarki są wykonane z tworzyw sztucznych najwyższej jakości, dzięki czemu są szczególnie odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zaś zastosowane w nich innowacyjne technologie gwarantują długotrwałą, bezawaryjną eksploatację urządzenia, nawet w najbardziej wymagających warunkach.