Media o nas

Aukey LC-A3 – bezprzewodowa ładowarka 3w1

Aukey LC-A3 to stacja indukcyjna , która oferuje ładowanie aż trzech urządzeń jednocześnie. Jak sprawdza się w praktyce ? Zapraszamy do artykułu

12 lipca 2021

Czytaj na Numag

Media o nas

Recenzja kamery internetowej Aukey PC-LM1E

Aukey PC-LM1E to kamera internetowa za zaskakująco niską cenę. Jak sprawdza się w domowym biurze i wideorozmowach? Zapraszamy do recenzji.

Media o nas

Recenzja ładowarek Aukey PA-D3 i CC-Y13

Power Delivery i USB-C unifikują standardy ładowania, zapraszamy do zapoznania się z recenzją naszych najnowszych urządzeń.

8 stycznia 2020

Czytaj na Telepolis

Media o nas

Dobra ładowarka sieciowa? Sprawdzamy czy Aukey podoła zadaniu

Kolejna recenzja od serwisu Telepolis – tym razem testom poddano ładowarki PA-U32 i PA-T18. Sprawdź, jak wyglądały testy i jak wypadły nasze ładowarki.

29 sierpnia 2019

Czytaj na Telepolis

Media o nas

Whatnext – test ładowarki PA-T11

Recenzja jednego z najbardziej zaawansowanych urządzeń Aukey – ładowarki sieciowej PA-T11. Jakie cechy ładowarki WhatNext docenił najbardziej?

28 sierpnia 2019

Czytaj na Whatnext

Media o nas

Telepolis – test 15 modeli Power Bank

„Prawdziwy król powerbanków, a przynajmniej tych o masie poniżej 0,5 kg" – ładowarka Aukey kolejny raz doskonale poradziła sobie w czasie testów Telepolis.

26 sierpnia 2019

Czytaj na Telepolis

Media o nas

Quick Charge 3.0 w aucie – test ładowarek samochodowych Aukey

Zastanawiasz się nad zakupem ładowarek samochodowych Aukey? Sprawdź czy nasze urządzenia spełniły oczekiwania i co na ich temat napisali redaktorzy telepolis.pl.

24 sierpnia 2019

Czytaj na Telepolis

Media o nas

Whatnext – test Aukey PB-XN10

WhatNext sprawdził, czy power bank PB-XN10 jest godny polecenia. Jaki werdykt wydała redakcja i czym wyróżnił się sprzęt Aukey? Sprawdź!

23 sierpnia 2019

Czytaj na Whatnext

Media o nas

Powerbank i ładowarka od AUKEY to gadżety, które natychmiast pokochasz

Portal gsmmaniak.pl przetestował nasze produkty dla najbardziej wymagających użytkowników. Power bank PB-XD26 i ładowarka PA-Y13 poradziły sobie świetnie!

22 sierpnia 2019

Czytaj na GSMManiak.pl