Technologia AiPower

Szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń

AiPower to zaawansowana technologia, stworzona przez firmę Aukey, dostosowująca prąd ładowania do podpiętego urządzenia. Charakteryzuje się ona maksymalną wydajnością, a także ogromnym bezpieczeństwem.

Co to jest AiPower?

Większość tradycyjnych ładowarek sieciowych czy samochodowych zaprogramowana jest w taki sposób, że ładują one urządzenia tylko jedną metodą. AiPower to prawdziwy przełom w zakresie ładowania urządzeń. W inteligentny sposób dostosowuje prąd ładowania do podpiętego urządzenia. Co to oznacza? Tempo ładowania jest kompatybilne z potrzebami danego sprzętu. AiPower pozwala na ładowanie każdego typu urządzenia: smartfonów, laptopów, słuchawek i wszelkich urządzeń, wyposażonych w USB – w tym także sprzętu firmy Apple. Co bardzo ważne, AiPower pozwala również na ładowanie starszych typów urządzeń.

Jak działa AiPower?

Technologia AiPower to obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych standardów szybkiego ładowania. Jej najważniejszych wyznacznikiem jest korzystny wskaźnik ładowania. Moc zasilania płynnie oscyluje pomiędzy 2.0 a 2.4A. W przypadku większości urządzeń szybkość ładowania wynosi 2.0A – ładowarki wyposażone w AiPower dostosowują wtedy tempo ładowania do takiego urządzenia, dzięki czemu nie ma możliwości jego przegrzania lub przeładowania. W przypadku tych urządzeń, które mogą być ładowane z prędkością 2.4A, AiPower przyspiesza i zapewnia pełne naładowanie baterii w krótszym czasie.

Z jakimi urządzeniami współpracuje technologia AiPower?

Standard AiPower pozwala na ładowanie wszystkich typów urządzenia. Technologia ta jest niezwykle uniwersalna. Doskonale sprawdzi się w przypadku różnego typu akcesoriów, takich jak słuchawki czy nawigacja, a także przy ładowanie smartfonów czy laptopów. Co istotne, AiPower jest kompatybilna z urządzeniami z systemem Android, iOs i Windows.

ładowarka sieciowa

ładowarka aipower

ładowarka sieciowa airpower usb-c

Do jakiego portu należy podłączyć ładowarkę AiPower?

Ładowarki AiPower do każdego portu w dowolnym urządzeniu. Samodzielnie dobierze ona natężenie ładowania, które będzie idealnie dopasowane do danego urządzenia. W każdym przypadku urządzenie będzie ładowane w optymalny sposób.

Czy ładowarki AiPower są bezpieczne?

Tym, co najbardziej wyróżnia ładowarki AiPower spośród innych urządzeń ładujących, jest najwyższe bezpieczeństwo ładowania. Ładowarki AiPower dostosowują moc ładowania do urządzenia, dzięki czemu nie ma tutaj ryzyka przegrzania czy przeładowania. Co bardzo ważne, korzystanie z ładowarek AiPower może w zauważalny sposób przedłużyć żywotność baterii, a to za sprawą optymalnego natężenia i prędkości ładowania. Ładowarki AiPower doskonale sprawdzą się w miejscach, w których dochodzi do nagłych zmian napięcia – będą one chroniły urządzenie przed zniszczeniem.

Czy AiPower pozwala na szybsze ładowanie urządzeń?

Ładowarki AiPower płynnie działają z ładunkami od 2.0 do 2.4A. W przypadku urządzeń, w których szybkość wynosi 2.4A, AiPower pozwoli na szybsze naładowanie urządzenia. Ładowarka tego typu dobrze dostosowuje prędkość ładowania do potrzeb danego urządzenia. Co istotne, ładowarki wyposażone w tę technologię działają również w przypadku starszych urządzeń, jednak tutaj tempo ładowania może być nie być tak duże, jak przy najnowszych sprzęcie.

pokaż pomocnika bloków

Długość:

Materiał:

Rodzaj złącza:

Zestaw:

Kabel w zestawie:

Materiał:

Pojemność:

Porty wejściowe:

Porty wyjściowe:

Technologia:

Ilość portów:

Kabel w zestawie:

Rodzaj złącza:

Technologia:

Ilość portów:

Kabel w zestawie:

Rodzaj złącza:

Technologia: