Dynamic Detect

Jeszcze efektywniejsze ładowanie

USB Power Delivery to nowoczesna technologia, która zapewnia maksymalną funkcjonalność USB. Pozwala ona na bardziej elastyczne dostarczanie energii – precyzyjnie dostosowuje moc ładowania do ładowanego urządzenia. Power Delivery umożliwia przesyłanie dużych mocy, aż do 100 W. Dzięki temu możliwe jest ładowanie ulubionych urządzeń przy pomocy jednej ładowarki – nie tylko smartfona czy słuchawek, ale też laptopa czy monitora zewnętrznego. Brzmi dobrze? A może być jeszcze lepiej – dzięki technologii Dynamic Detect, która pozwala na jeszcze efektywniejsze ładowanie.

DYNAMIC DETECT

Jak działa technologia Dynamic Detect?

Ładowarki z technologią Power Delivery USB-C mają imponującą moc, jednak… posiadają również pewną drobną wadę. Moc musi być dzielona na wszystkie porty. Można ją porównać do dwóch oddzielnych ładowarek, gdzie jedna ma moc 18 W, a druga 12 W. Kiedy do ładowarki dwuportowej podłączymy tylko jedno urządzenie, ładowane przez port 12 W, drugi port… pozostaje nieużywany. Nie ma możliwości ładowania urządzenia z mocą 30 W, przez co potencjał Power Delivery jest zmarnowany. Dynamic Detect pozwala na udoskonalenie możliwości technologii Power Delivery. Dzięki temu rozwiązaniu moc dwóch portów może być połączona – w efekcie urządzenie ładowane jest z mocą 30 W.

power delivery aukey
technologia power delivery

Bardziej wydajne ładowanie z Dynamic Detect

Technologia Power Delivery USB-C pozwala na o wiele szybsze ładowanie urządzeń niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych ładowarek. Czas ładowania może zostać tutaj skrócony nawet o ⅔, co bez wątpienia jest zadowalającym wynikiem nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki Dynamic Detect ładowanie jest jeszcze bardziej wydajne, a potencjał nowoczesnych ładowarek Power Delivery jest wykorzystany w 100%. Kiedy do ładowarki podłączone jest tylko jedno urządzenie, jest ono ładowane z pełną mocą, będącą połączeniem mocy wszystkich portów USB.

Rekomendowana ładowarka:

Koniec marnowania potencjału ładowarek

Nowoczesne ładowarki pozwalają na szybkie ładowanie urządzeń, jednak – jak wiadomo – z reguły wykorzystywane są one do ładowania tylko jednego urządzenia. Właśnie z tego powodu firma Aukey opracowała bardzo zaawansowane technologicznie rozwiązanie, jakim jest Dynamic Detect. Koniec z marnowaniem potencjału ładowarek wieloportowych – co do tego zespół programistów Aukey jest całkowicie zgodny. Prace nad nowym rozwiązaniem zakończyły się pełnym sukcesem, a w Twoje ręce mogą dziś trafić ładowarki wieloportowe, wykorzystujące najbardziej nowoczesne technologie, na których czele jest Power Delivery USB-C i Dynamic Detect.

power delivery aukey
pokaż pomocnika bloków

Długość:

Materiał:

Rodzaj złącza:

Zestaw:

Kabel w zestawie:

Materiał:

Pojemność:

Porty wejściowe:

Porty wyjściowe:

Technologia:

Ilość portów:

Kabel w zestawie:

Rodzaj złącza:

Technologia:

Ilość portów:

Kabel w zestawie:

Rodzaj złącza:

Technologia: