Technologia GaNFast

Absolutny przełom w ładowaniu urządzeń

Technologia GaNFast to całkowicie nowe rozwiązanie, które otwiera nowy rozdział w zakresie ładowania urządzeń. Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań nie tylko zwiększa efektywność ładowania, ale też pozwala na znaczne zmniejszenie rozmiaru urządzeń ładujących.

GAN

Niewielkie rozmiary, ogromne możliwości

Tym, co wyróżnia technologię GaN, jest przede wszystkim możliwość tworzenia ładowarek w zaskakująco niewielkim rozmiarze. To doskonała wiadomość dla osób, które uważały, że tradycyjne ładowarki są o wiele za duże. Wyobraź sobie ładowarkę tak niewielką, że bez trudu mieści się w kieszeni. Prawda, że to wygodne rozwiązanie? A do tego wszystkiego może ona naładować Twojego smartfona nawet 100 razy szybciej niż ładowarka tradycyjna!

Czym jest technologia GaNFast?

GaN to rozwiązanie, które okazało się przełomowe dla świata ładowania. Technologia ta pozwoliła na całkowite odejście od tradycyjnie wykorzystywanego w ładowarkach krzemu. W zamian wykorzystano tutaj azotek galu (GaN), który stanowi zupełnie nowy materiał półprzewodnikowy. Dzięki niemu ładowarki mogą działać o wiele szybciej niż tradycyjne urządzenia. A to wszystko przy jednoczesnym, znacznym zmniejszeniu rozmiarów ładowarki. Od teraz możesz mieć swoją ultraszybką ładowarkę zawsze przy sobie – bo to niewielkie urządzenie kryje w sobie naprawdę ogromne możliwości.

gan aukey
gan

Jak działa GaN w ładowarkach?

Wykorzystanie azotku galu (GaN) podczas tworzenia ładowarek to jedno z najbardziej nowoczesnych rozwiązań. Tranzystory, pracujące w oparciu o GaN, są bardziej wydajne. Jednocześnie ten półprzewodnik pozwala na znaczne zmniejszenie rozmiaru urządzeń ładujących. Wieloletnie prace nad wykorzystaniem możliwości azotku galu w końcu przyniosły efekty, a eksperci chwalą GaN przede wszystkim za niewielki straty energii i ogromną sprawność.

Czy moje urządzenia obsługują technologię GanFast?

Nowoczesna technologia GaN to uniwersalny standard, który obecnie dostępny jest dla każdego rodzaju urządzeń. Możesz korzystać z niej podczas ładowania smartfona, tabletu i innych urządzeń mobilnych, a nawet laptopa. Technologia ta jest nie tylko skuteczna, ale też bardzo wygodna, więc z pewnością ją docenisz.

Czy GanFast jest bezpieczne dla mojego smartfona?

Ładowarki działające w oparciu o technologię GanFast wyposażone są w najbardziej innowacyjne technologie, zapewniające skuteczność ładowania i pełne bezpieczeństwo. Szereg zabezpieczeń chroni delikatne urządzenia mobilne przed zmianami napięcia czy przeładowaniem. Możesz więc korzystać z możliwości GaN w dowolnym miejscu!

gan ładowarki

Ładowanie laptopa przy wykorzystaniu technologii GaN – warto?

Zdecydowanie tak! Nowoczesne ładowarki Aukey z GanFast doskonale nadają się do ładowania laptopów, również za sprawą połączenia technologii GaN i Dynamic Detect. Ładowarki te w inteligentny sposób rozdzielają napięcie pomiędzy portami, dzięki czemu możesz jednocześnie ładować laptopa i smartfona lub wszelkie inne urządzenia. I to w błyskawicznym tempie.

Jaki kabel do ładowarki Aukey GanFast?

Najlepszym wyborem będzie oryginalny kabel USB-C, pochodzący bezpośrednio od producenta. Kable Aukey pozwalają na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów ładowania, a do tego są bardzo trwałe i zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo. I co najważniejsze – pozwalają na maksymalne wykorzystanie możliwości, jakie daje technologia GaNFast.

Czy ładowarki GanFast nadają się do iPhone’a?

Ładowarki z technologią GaN nie tylko nadają się do ładowania iPhone’ów i pozostałych urządzeń Apple, ale też zaskakują swoją efektywnością. Dzięki GaNFast ładowanie i’Phone’a może być nawet 3 razy szybsze, a bateria może zostać naładowana do 50% już w 30 minut. To idealna alternatywa dla ładowarek Apple, w pełni kompatybilna z urządzeniami tej marki.

Ładowarki z GaN – kompatybilne ze wszystkim urządzeniami

Ładowarki działające w oparciu o technologię GaNFast zaskakują swoimi możliwościami – również pod względem kompatybilności ze smartfonami i innymi urządzeniami. Ładowarki te doskonale współdziałają zarówno z urządzeniami Apple, z 13-calowym MacBookiem Pro, iPhone’em 11 Pro Max, a także Google Pixel 4, Samsung Galaxy S10 i najnowszymi flagowcami.

pokaż pomocnika bloków

Długość:

Materiał:

Rodzaj złącza:

Zestaw:

Kabel w zestawie:

Materiał:

Pojemność:

Porty wejściowe:

Porty wyjściowe:

Technologia:

Ilość portów:

Kabel w zestawie:

Rodzaj złącza:

Technologia:

Ilość portów:

Kabel w zestawie:

Rodzaj złącza:

Technologia:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3