iPhone Quick Charge

Szybkie ładowanie iPhone’a z Aukey

Bateria w Twoim ulubionym urządzeniu Apple wytrzymuje coraz krócej, a Ty musisz ładować ją codziennie, i to przez kilka godzin? Komunikat na ekranie „1% baterii” sprawia zaczyna się irytować – tym bardziej, że pojawia się nieustannie? Oczekiwanie, aż bateria naładuje się na 100%, zajmuje sporo czasu? Koniec z tym – Aukey stworzyło rozwiązanie idealne dla Ciebie!

szybkie ładowanie apple

Błyskawicznie ładowanie baterii w urządzeniach Apple

Konieczność częstego ładowania to jeden z największych problemów, przed którymi stają użytkownicy urządzeń Apple. Na szczęście od teraz można skorzystać z rozwiązania, dzięki któremu problem ten zniknie raz na zawsze – Apple Quick Charge. Ta zaawansowana technologia pozwala na nawet czterokrotnie szybsze ładowanie urządzeń, dzięki czemu długie oczekiwanie, aż bateria będzie pełna, nareszcie odejdzie w niepamięć.

Apple Quick Charge

Szybkie ładowanie iPhone dzięki Aukey? Oczywiście, że tak! Ładowarki i powerbanki Aukey wyposażone są w najnowszą technologię, która umożliwia szybkie i komfortowe ładowanie urządzeń Apple – nawet cztery razy szybciej niż w przypadku tradycyjnych ładowarek. Poznaj nasze szybkie ładowarki do iPhone i przekonaj się, że długie oczekiwanie na naładowanie telefonu to już przeszłość.

Szybka ładowarka dla urządzeń Apple – propozycja Aukey

Aukey to nowoczesna firma, która stawia na innowacyjne rozwiązania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które na co dzień używają urządzeń Apple, stworzyła ładowarki i powerbanki, które pozwolą maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania iPhone’ów i pozostałych urządzeń. Szybkie ładowanie, doskonałe bezpieczeństwo i design, który wspaniale łączy się z nowoczesnym wyglądem urządzeń Apple – Apple i ładowarka Aukey to połączenie idealne.

Jak działa Apple Quick Charge?

Dzięki technologii Quick Charge, urządzenie mobilne Apple, wyposażone w baterię o pojemności 2750 mAh, może zostać naładowane do 80% w zaledwie 35 minut</strong >. Jak to możliwe? Napięcie w ładowarce Quick Charge wynosi od 3,6 V do aż 20 V i zmienia się co 200 mV przy natężeniu 2,6 A lub 4,6 A. Maksymalna moc ładowania to 18 W. Do momentu naładowania baterii w iPhone lub innym urządzeniu Apple, w około 50% wykorzystywane jest wysokie napięcie, a potem zostaje zmniejszone do optymalnego poziomu. Dzięki temu czas ładowania zostaje skrócony, a ładowane urządzenie Apple chronione jest przed przegrzaniem.

Czego potrzebuję do szybkiego ładowania iPhone?

Aby wykorzystać możliwości, jakie daje technologie Quick Charge dla Apple, niezbędna jest ładowarka Power Delivery USB-C oraz kabel USB-C typu Lightning. Taki zestaw zapewni optymalny, najszybszy czas ładowania baterii, a jednocześnie pozwoli na ochronę sprzętu przed zmianami napięcia czy przeładowaniami. Rozwiązanie działa przy modelu iPhone 8 i wszystkich kolejnych.

Szybka ładowarka iPhone – którą wybrać?

Wybierając szybką ładowarkę do urządzeń Apple, należy kierować się przede wszystkim tym, czy współpracuje ona z iPhone’ami i pozostałymi urządzeniami. Ładowarka powinna być wyposażona w kabel USB-C Lighting oraz w technologię Power Delivery. Użytkownicy Apple mogą swobodnie wybierać spośród ładowarek i powerbanków Aukey, które współdziałają z urządzeniami Apple.

Ładowarki Aukey, rekomendowane do szybkiego ładowania Apple:

Który kabel zastosować do szybkiego ładowania iPhone?

Aby w pełni cieszyć się możliwościami, jakie daje technologia Quick Charge dla urządzeń Apple, należy wybrać kabel USB-C do Lighting. USB-C to najnowszy standard USB, który umożliwia szybkie przesyłanie danych i przede wszystkim – błyskawiczne, bezpieczne ładowanie urządzeń. Niewielka, symetryczna konstrukcja jest bardzo wygodna, charakteryzuje się wysoką trwałością i pozwala na rozwiązanie odwiecznego problemu użytkowników USB – gdzie jest góra, a gdzie dół. Kabel USB-C sprawdzi się również podczas przesyłania danych, np. na laptopa – umożliwia wysoką prędkość przesyłania danych nawet do 10 GB/s.

Rekomendowane kable:

Czy opłaca się kupić szybką ładowarkę Apple do iPhone’a?

Szybka ładowarka do iPhone’a od Aukey to najlepszy wybór dla każdego posiadacza urządzenia Apple. Konkurencyjna cena idzie tutaj w parze z najwyższą jakością, o czym świadczą tysiące opinii zadowolonych użytkowników na całym świecie. Wybierając szybkie ładowarki do iPhone’a, od Aukey masz pewność, że będą Ci służyły przez wiele lat, i to z zachowaniem najlepszego tempa ładowania.

Który power bank wybrać do szybkiego ładowania iPhone?

Wybierając powerbank do szybkiego ładowania iPhone’a, należy upewnić się, że jest on przeznaczony do konkretnego typu urządzenia. Powinien być wyposażony w USB-C Power Delivery oraz pracować na odpowiednich napięciach. Powerbank polecany przez Aukey do ładowania urządzeń Apple to między innymi model PB-XD26 – jest idealnie dopasowany do iPhone’ów, dzięki czemu zapewnia najwyższy standard ładowania. A przy okazji obsłuży również każdego laptopa z rodziny Apple (który posiada standard ładowania USB-C Power Delivery 20V).

Rekomendowany power bank:
pokaż pomocnika bloków

Długość:

Materiał:

Rodzaj złącza:

Zestaw:

Kabel w zestawie:

Materiał:

Pojemność:

Porty wejściowe:

Porty wyjściowe:

Technologia:

Ilość portów:

Kabel w zestawie:

Rodzaj złącza:

Technologia:

Ilość portów:

Kabel w zestawie:

Rodzaj złącza:

Technologia: